13. března 2004
.:Přidat k oblíbeným
.:Napsat e-mail

Pro webmastery
:::: [free]hosting :::: validace
Ostatní

Čas od času přepadne masochistické tvůrce stránek zběsilá, perverzní choutka podrobit svou prezentaci nejrůznějším zátěžovým testům, aby potom mohli neustále něco vylepšovat, znova a znova rozvrtávat zdrojový kód a přehrabovat se v nejrůznějších serepetičkách, za jediným účelem - přizpůsobit své dílko potřebám VŠECH uživatelů. Jakousi Mekkou validace se staly stránky standardizační organizace W3C, ale to je jen kapka v obrovském moři. Na dalších řádcích se dočtete, jak podrobit své výtvory nejrůznějším zátěžovým testům od klasické validace přes kontrolu meta tagů až po zjištění rychlosti stažení stránek. Mimoto se dozvíte, jak si stojíte v porovnání s ostatními v katalogu Googlu a mnoho dalšího.

Freewebsubmission Zadarmo rozešle vaši url do několika méně známých vyhledávačů. Mnohem zajímavější je možnost zjistit svou pozici při vyhledávání určitého klíčového slova ve 20 vyhledavačích naráz. Taktéž obsahuje nástroj na zjištění počtu odkazů na vaše stránky na www.

Submittexpress Další rozeslání url zadarmo, generátor meta tagů a zjišťovač zdrojového kódu (kdybyste se k němu nemohli nějak dostat:-). Nejhodnotnější je asi analyzér vašich meta tagů, který vám sdělí, jak jste "robot friendly".

Trafficzapp Velké množství odkazů a nástrojů. Další rozesílání url zdarma, generátor meta tagů, analýza meta tagů (nic moc) a spousta dalších věcí.

Easymonitor Služba zdarma a poměrně nedocenitelná. Každých 15 minut zkontroluje váš server, je-li on-line. Pokud nastala nějaká změna, pošle vám e-mail.

Websiteoptimization Rozbor rychlosti stažení vašich stránek.

Contentquality On-line validátor přístupnosti stránek podle standardu W3C - WCAG.

Accmonitorsitetest To samé, navíc vám udělá report zabezpečení, vyhledavatelnosti a textu.

Googlerankings Jaké je vaše umístění na Googlu při vyhledávání toho či onoho klíčového slova.

Searchenginetools Další velká hromada nástrojů pro webmastery, ovšem žádný, který by tu už nebyl. Ale některé nejsou špatné, jde o to si vybrat.

Geourl Zde můžete přidat své stránky do celosvětové databáze serverů, podle jejich přesného umístění na planetě Zemi. Stačí vám k tomu maličkost - znát přesné souřadnice polohy serveru, na kterém jsou vaše stránky.

Watson.addy Poměrně komplexní analýza vašich stránek - validita kódu, funkčnost odkazů a obrázků, rychlost natažení, vyhledavatelnosti a popularity na www.

Anybrowser Několik nástrojů pro zpřístupnění vašich stránek pro různé vyhledavače. Tak alespoň hlásá popis tohoto webu.. Skutečnost je trošku horší, ale nějaké nástroje tu najdete.

Visita uno dei nostri poker room legali o impara le strategie del black jack e gioca sul casinó on line senza deposito!
_
^
Back to top

Valid XHTML 1.0!   Valid CSS!
TOPlist