13. března 2004
.:Přidat k oblíbeným
.:Napsat e-mail

Pro webmastery
Ostatní
:::: spřátelené :::: propaganda

Však to znáte, já ukážu na tebe, ty ukážeš na mě… Přesně takhle vznikly níže vypsané odkazy. Prostě pár stránek mých známých a dokonce pár dalších mých vlastních výtvorů. Začnu těmi svými:

Ftipy Malá odnož mé tvorby. Naprosto (s)prostá stránka, co se grafiky i obsahu týče, krom toho je už skoro tak stará, jako lidstvo samo. Nenajdete zde nic jiného než - jak je vidno už z názvu - vtipy. Mimochodem, načtením této stránky podpoříte zobrazení naší reklamy někde v hlubinách internetu, takže jestli dnes ještě nemáte na kontě žádný dobrý skutek... nechci napovídat.

Média Jeden z esejů, který jsem se rozhodl veřejně publikovat. Čtěte, chcete-li zvědět více o cvičených morčatech, sledujících televizi doma v obýváku, a o Somálcích stepujících v rytmu techna.

Workcamp Komu říká něco slovo workcamp, může si tu přečíst pár postřehů a rad.

A teď pár cizích webů

Genetika Externí dopisovatel a spoluautor WebWorldu (Azrael) splodil vlastní celkem úspěšné stránky zabývající se zevrubně právě genetikou. Když někdy budete hledat studijní materiály, nebo místo, odkud se dá obšlehnout referát, vzpomeňte si na genetika.wz.cz

Šestinohá sůl Prezentace jediné hippie-punkové kapely na světě. Pokud jste v životě neslyšeli o hippie-punku (ani bych se tomu nedivil), doplňte mezeru ve vzdělání a poslechněte si některou jejich mp3 (zdarma - jak jinak - ke stažení), nebo ještě lépe, navštivte některý koncert.

HOPR Neboli hnutí za ochranu práv rostlin. Zvířata dnes chrání kdekdo, ale napadlo vás někdy chránit rostliny? Tedy chránit až tak extrémně, že byste někde pořádali demonstraci proti pokusům na listu Máty peprné nebo se snažili zarazit strašlivá muka slunečnic při lisování na olej. Dozvíte se, jaká příkoří působíme rostlinám, které se ke všemu ani nemůžou bránit. Pozor! Nevhodné pro útlocitné vegetariány, po pročtení jim asi zhořkne soja v ústech a mohli by zemřít hladem...

_
^
Back to top

Valid XHTML 1.0!   Valid CSS!
TOPlist